Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020 ogłasza konkurs Lider Biznesu

Serdecznie zapraszamy do nominowania przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w obszarze Krainy Wielkich Jezior Mazurskich tj.: Gminy Miasto Giżycko, Gminy Giżycko, Gminy Miłki, Gminy Orzysz, Gminy Ruciane-Nida, Gminy Mikołajki, Gminy Miasto Mrągowo, Gminy Mrągowo, Gminy Ryn, Gminy Węgorzewo, Gminy Pisz. 

Statuetka, jak i sama nominacja do nagrody Lider Biznesu, będą wyróżnieniem lokalnych przedsiębiorców, którzy nie tylko odnieśli sukces, ale również w swojej codziennej działalności kierują się zasadami uczciwości i rzetelności biznesowej. 

Uroczyste wręczenie statuetek Lider Biznesu odbędzie się podczas trzeciej finalnej konferencji „Mazury to Biznes” w dniach 12 – 13 września w Hotelu Mrągowo Resort & SPA, ul. Giżycka 6, Mrągowo.

Statuetki będą przyznawane w trzech kategoriach:

  • Drewno i meblarstwo
  • Żywność wysokiej jakości
  • Ekonomia wody

Zgłoszenia przedsiębiorców można dokonać w terminie do 14 sierpnia 2019 roku za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie www.mazury.to

Regulamin konkursu jest dostępny na w/w stronie internetowej oraz w siedzibie Stowarzyszenia (ul. Kolejowa 6, 11-730 Mikołajki). 

Konkurs realizowany jest w ramach cyklu wydarzeń Konferencji Gospodarczo –Inwestycyjnych pod nazwą „Mazury to Biznes” w ramach projektu „7 Cudów Mazur -promocja gospodarcza obszaru Wielkich Jezior Mazurskich” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, Działanie1.4 Nowe modele biznesowe i ekspansja, Poddziałania 1.4.1 Promocja gospodarcza regionu. 

W imieniu lokalnych przedsiębiorców z góry dziękujemy za ich nominację do statuetek Lider Biznesu oraz zachęcamy do głosowania.