W dniach 12-13 września 2019 roku w Mrągowie odbędzie się trzecia konferencja wieńcząca cykl wydarzeń Konferencje Gospodarczo – Inwestycyjne pod nazwą „Mazury to Biznes” realizowanych w ramach projektu pn. „7 Cudów Mazur – promocja gospodarcza obszaru Wielkich Jezior Mazurskich”.

Jest to ostatnia podsumowująca konferencja z tematem przewodnim: „Znosimy bariery dla przedsiębiorczości. Na Mazurach, w Polsce i w Europie”.

Głównym założeniem Konferencji jest wzmocnienie wizerunku Krainy Wielkich Jezior Mazurskich jako miejsca atrakcyjnego dla biznesu Europy Środkowej, Północnej oraz Wschodniej, prezentacja ofert inwestycyjnych lokalnych przedsiębiorców i samorządu terytorialnego Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, jak również przedsiębiorców z innych regionów Polski i z zagranicy oraz budowanie współpracy zarówno pomiędzy przedsiębiorcami, jak i biznesem a samorządem.

Konferencja skierowana jest do przedsiębiorców z Krainy Wielkich Jezior Mazurskich i pozostałych regionów, a także instytucji wspierających rozwój biznesu, pracowników naukowych i przedstawicieli instytucji rynku pracy, placówek oświatowych, organizacji studenckich, dziennikarzy branżowych krajowych i zagranicznych pism, blogerów zajmujących się tematyką gospodarczą oraz finansową.

Ważnym wydarzeniem podczas Konferencji będzie uroczyste wręczenie statuetek „Lider Biznesu” dla przedsiębiorców z Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.

Szczegółowe informacje organizacyjne są dostępne na stronie internetowej: http://mazury.to

Wszelkie pytania proszę kierować na adres poczty elektronicznej: konferencja@mazury.to lub pod numer telefonu 570 999 765.

Program konferencji w załączeniu.