Hotel Joseph Conrad **

Hotel Joseph Conrad **Zaplecze konferencyjne

  • +48 87 423 04 59
  • rezerwacja@hotelconrad.pl

Odkrywaj Mazury z Hotelem Joseph Conrad…

LOKALIZACJA

Hotel położony na Mazurach, dokładniej na początku Szlaku Żeglownego Krainy Tysiąca Jezior. Bezpośrednio nad jeziorem Roś gdzie swój bieg rozpoczyna meandrująca pośród Puszczy rzeka Pisa. Wyjątkowa lokalizacja hotelu na skraju Puszczy Piskiej jest idealnym miejscem do odpoczynku o każdej porze roku. Obiekt jest doskonałą bazą wypadową dla ciekawych przyrody, kultury i natury mazur. Hotel został wyróżniony certyfikatem „Produkt Warmii i Mazur”.

Dogodny dojazd z Białegostoku, Łodzi, Olsztyna, Warszawy, Trójmiasta (Gdynia, Gdańsk, Sopot).

POKOJE I OTOCZENIE HOTELU

Komfortowe pokoje hotelowe jedno, dwu i trzyosobowe z łazienkami, utrzymane w marynistycznej stylistyce korespondują z widokami za oknem i mazurskim krajobrazem.

Bogactwo naturalnych materiałów: drewniane meble, gra światła i kolorów, ciepło kominka, przeszklona oranżeria w restauracji jak i taras z widokiem na jezioro tworzą niepowtarzalną atmosferę do relaksu i odprężenia w bliskim kontakcie z naturą.

Joseph Conrad to nie tylko klimatyczny i komfortowy hotel, ale również bogata oferta spędzenia wolnego czasu. Dysponujemy: prywatną plażą, leżakami nad brzegiem jeziora, hamakami w brzozowym zagajniku.

Na terenie hotelu znajduje się miejsce na grilla i ognisko. Dzięki temu wieczory można spędzić na ładnie natury, wsłuchując się w dźwięki przyrody, podziwiając konstelacje gwiezdne.

AKTYWNY WYPOCZYNEK

Pasjonaci aktywnego wypoczynku mają do wyboru szeroką gamę atrakcji w hotelu oraz poza hotelem.  Począwszy od wycieczek rowerowych duktami Puszczy Piskiej, spacerów z kijami Nordic Walking, spływów m.in. rzeką Pisą, Wilkus, Krutynią, rejsów żeglarskich po Wielkich Jeziorach Mazurskich poprzez wędkowanie, windsurfing, paddling, siatkówkę plażową oraz narty biegowe i kuligi.

Położenie hotelu sprawia, że każdego dnia można czerpać pełnymi garściami z mazurskich atrakcji. Obsługa recepcji z chęcią pomoże podróżnikom w kompleksowym zaplanowaniu pobytu, oraz doborze form aktywności odpowiednio do upodobań.

Przed wyjazdem można również sprawdzić jakie atrakcje i miejsca poleca zobaczyć Lokalna Organizacja Turystyczna Mazury Południowe.

RESTAURACJA HOTELOWA – KULINARIA

Dopełnieniem wyprawy są świeże i soczyste smaki oferowane przez restaurację hotelową „Smuga Cienia”. W karcie królują potrawy inspirowane bogactwem okolicznych lasów, jezior. Z hotelowego ogródka pozyskiwane są przyprawy. Ciasta, makarony i inne przetwory mączne pieczemy w naszej hotelowej cukierni.

W przepięknej scenerii jeziora można degustować lokalne piwa z browaru Ełckiego i Kormoran. Smakosze win znajdą w naszej ofercie oryginalne i starannie wyselekcjonowane wina z nowego i starego świata.

Z restauracji hotelu rozpościera się widok na jezioro i ogród. Wieczorami z tarasu i okien hotelu można podziwiać przepiękne zachody słońca oraz ptactwo szukające schronienia w trzcinach.

ŚNIADANIA

Śniadanie w hotelu jest najważniejszym posiłkiem dnia. Zapewnia nam odpowiedni zastrzyk energii i siłę do działania, szczególnie kiedy jesteśmy w podróży. Każdy podróżnik ma inne preferencje w związku z tym dbamy aby produkty były zróżnicowane oraz aby były najwyższej jakości.

Wiemy, że dla naszych gości ważna jest jakość kawy śniadaniowej, dlatego restauracja jest wyposażona w dwa samoobsługowe ekspresy. Jeden na kawę ziarnistą, drugi na kawę rozpuszczalną.

Zasmakuj w pięknie mazurskiej przyrody!

Zapraszamy!
Obsługa hotelu Joseph Conrad

UDOGODNIENIA:
Restauracja z widokiem na jezioro,
Sala kominkowa w restauracji
Wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów,
Sala konferencyjna,
Leżaki nad brzegiem jeziora,
Plaża przy hotelu,
Hamaki w brzozowym zagajniku,
Huśtawka nad jeziorem,
Biblioteczka hotelowa,
Boisko do siatkówki plażowej,
Miejsce na ognisko i grilla,
Keja dla gości hotelu,
Slip,
Profesjonalna informacja turystyczna o regionie.